logo Silvarium tisk

MZe: Povinné doplnění dodavatelů pěstebních prací v žádostech o příspěvek na obnovu, zajištění a výchovu lesních porostů

Pro vyloučení možnosti střetu zájmů při zadávání dodavatelského provedení pěstebních prací (§ 4b zákona č. 159/2006 Sb.) je od 2. 11. 2023 doplnění dodavatelů pěstebních prací již povinné u všech žádostí těch subjektů, které na dosavadní výzvu k doplnění dodavatelů dosud nereagovaly.

Pokud u konkrétního subjektu je v jakémkoliv uživatelském účtu dohledána žádost, v níž nebyli dodavatelé pěstebních prací dosud doplněni, nebude počínaje 2. 11. 2023 možné nové ohlášení ani novou žádost tohoto subjektu odeslat (předat data ohlášení/žádosti příslušnému krajskému úřadu).

Postup při doplňování dodavatelů pěstebních prací je uveden v tomto článku, podrobnosti ke způsobu doplňování dodavatelů jsou uvedeny i v příslušné části formuláře žádosti vybrané k dodatečnému doplnění dodavatelů.

Pokud starší žádost určená k doplnění je mimo uživatelský účet, v němž je aktuální ohlášení/žádost (s blokovaným odesláním) rozpracováno(a), kontaktujte administrátora modulu pro žadatele na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., starší žádost Vám ke splnění uvedené povinnosti zpřístupní. Po doplnění dodavatelů do starších žádostí určených k doplnění bude možné aktuální ohlášení/žádost odeslat.

TZ MZe

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete za správné, že Lesy ČR stáhly námitky k záměru vyhlášení NP Křivoklátsko?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě