logo Silvarium tisk

Pro správnou registraci na web Silvarium.cz jsou zapotřebí vyplnit tyto povinné údaje v registračním formuláři:

Jméno: vaše plné jméno, název firmy nebu subjektu, který se registruje. Je to volitelný textový údaj, zobrazí se na webu například u vložených inzerátu v Inzerci nebo u vložených komentářů ke článkům. Může být použito stejné jméno i u více účtů na webu Silvarium.cz.

Přihlašovací jméno (login): tento údaj slouží při přihlašování na web, volte si ho ve tvaru, který se vám bude dobře zadávat při přihlašování. Je to unikátní údaj, nemůže být stejné přihlašovací jméno pro více účtů na webu Silvarium.cz. Takže pokud zvolíte hodně obecné přihlašovací jméno, může už být na webu zaregistrováno a registrace potom neprojde.

Heslo: tento údaj slouží také při přihlašování na web. Volte minimálně 6-ti místné heslo, které obsahuje písmena i čísla. Heslo je case senzitivní, to znamená, že se rozlišují velké a malé písmena. Nepoužívejte v hesle prosím diakritiku

Potvrzení hesla: zde zopakujte stejné heslo, pro potvrzení správnosti

Emailová adresa: registrační emailová adresa, na kterou vám po registraci přijde tzv. aktivační email. Taky na tento email web automaticky zasílá oznámení o vložení nebo změně inzerátu a vložení komentáře. Je proto důležité mít tento email funkční a mít na něj přístup. Je to opět unikátní údaj, nemůže na webu Silvarium.cz být více registrací se stejným emailem. Takže pokud už existuje na webu registrace s vašim emailem, nelze se stejným emailem provést další registraci.

Potvrzení emailové adresy: zde zopakujte stejný email, pro potvrzení správnosti

Souhlas uživatele s podmínkami webu: pro úspěšnou registrací je nutné Souhlasit s podmínkami webu

Ochrana proti spamu: zde vyplňte prosím výsledek jednoduchého početního úkolu, je to ochrana před spamboty.

 

Dokončení registrace a přihlášeni na web

Po správném vyplnění všech údajů se tlačítkem REGISTROVAT provede automatická registrace, a je automaticky odeslán email s aktivačním odkazem, na který je zapotřebí kliknout pro aktivaci účtu, teprve potom je účet aktivní a lze se přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla, které jste vyplnili při registraci.

Pokud se při přihlášení na web 10x zmýlíte ve vyplnění správného už.jména a hesla, bude váš přístup na web na 24 hodin zablokován.
Dříve vás může odblokovat administrátor webu Silvarium.cz: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě