logo Silvarium tisk

Výměna lesních ředitelů v období Vánoc je první velkou personální čistkou v podání Fialova kabinetu. Spornou směnu lesních pozemků překvapivě nehájí ani expremiér Andrej Babiš. Bylo to rozhodnutí ministra Tomana, uvedl v reakci.

Když těsně před Štědrým dnem prozatímní ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) odvolal generálního ředitele Lesů ČR Josefa Vojáčka, uváděl jako hlavní důvod Vojáčkovo údajné manažerské pochybení a neefektivní reorganizaci státního podniku.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+1 # schutzmeister@iex.cz 2022-01-03 12:54
Není to spíš tím, že přišli noví spasitelé ?
A že to je přesně to, proč státní podnik nikdy nemůže fungovat dobře ?
-7 # najše 2022-01-03 14:00
souhlasím! Když s tou výměnou loni přišli, tak se hlavně kluci od LČR báli, protože u vojáku nemají vlastní služební auta a celkově si platově trochu pohorší, ale na podstatě věci (výměně státních pozemků) se nic hloupého či špatného nenašlo, kromě toho, že se spekulovalo o tom, kdo tu velkou honitbu u Ralska (či kde) bude najímat. Celkově to byl asi dobrý krok. Ale ta nová parta chce ukázat, že má velký svaly a chce bejt někde vidět, či uvolnit pozice pro svoje kluky - a to nic proti Jirkovi Grodů - studovali jsme spolu dálkově v Brně a kromě toho, že byl velmi agilní, je taky velmi v pohodě - tak snad třeba alespoń toto nakonec něco dobrého přinese.
+2 # bergfreund 2022-01-05 11:09
zase jen kecy..............

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete za správné, že Lesy ČR stáhly námitky k záměru vyhlášení NP Křivoklátsko?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě