logo Silvarium tisk

Zuzana Zejdová, moderátorka
Více než 225 000 000 Kč uvolnila dnes vláda hasičům, policistům a dalším subjektům na odměny a další náklady spojené s nedávným zásahem při požáru v Národním parku České Švýcarsko. Řekl to ministr vnitra Vít Rakušan z hnutí STAN. Požár se rozhořel 24. července. Podle policie vznikl pravděpodobně v Malinovém dole. Zasahovalo u něj podle ministerstva vnitra po dobu tří týdnů přes 6300 profesionálních a dobrovolných hasičů a 92 příslušníků letecké policie. Šlo o dosud největší lesní požár v Česku.

ČRo Sever

Komentáře  

+3 # Starý 2022-09-16 06:40
KOCOURKOV JE HADR !!

Oproti této částce za obyčejnou lidskou blbost, naše "smyslplná" vláda všem vlastníkům lesů, kteří se stále- ne jen měsíc a fous, starají o lesy po celé ČR, krátí účelně vypočítané kompenzace a to bez náhrady!!

A je klid a nic se neděje.

Kurňa zakažme teď v době hub vstup do lesů, ať se národ probere !!

Z koho práce a investic si zdarma užívá!!

Do zdevastovaných a dalších parků je zákaz a tečou tam ročně miliony a miliardy - pro nic - a do lesů, jen někomu a volný vstup a brebendy -houby, plody a další jak je libo.

Stačí kouknout do inzercí, jak funguje sběr hub pro vlastní potřebu a další !!!
+7 # Přemek 2022-09-15 12:15
Pěkný účet,díky zpupným,arogantním a pomýleným zeleným parazitům z NP.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete za správné, že Lesy ČR stáhly námitky k záměru vyhlášení NP Křivoklátsko?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě