logo Silvarium tisk

(edm)        

Závišice – Čtyři jednotky hasičů musely v sobotu 29. března likvidovat požár lesního porostu v katastru obce Závišice. Operační středisko dostalo hlášení dopoledne, krátce po desáté hodině. „Oheň, který se rozšířil po pálení klestí, se hasičům podařilo zlikvidovat do půl hodiny od příjezdu první jednotky,” informuje na svém webu hasičský záchranný sbor z Nového Jičína. Na místě pomáhaly také dobrovolné jednotky ze Štramberka, Příbora a samozřejmé i místní jednotka.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Jaký je váš postoj k odkladu EUDR o další rok a revizi nařízení?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě