logo Silvarium tisk

Nepřirozenou plantáž borovic vystřídá na okraji rezervace velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice přirozený les tvořený několika druhy listnatých stromů s výrazným zastoupením dubů. Ochránci přírody proto v letošním roce instalovali oplocenku chránící semenáčky dubů a dalších listnatých stromů před okusem zvěří.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+1 # Starý 2022-08-03 08:41
Skvělé a velice realistické, "Jak zachránit naše lesy" !!
Ochránci vysadili 0,15 ha plotu a pak větší-předpokládám cca0,20 ha a zachránili naše lesy.

No sám dělám cca 0,70 ha oplocení ročně...tak předpokládám, že jsem do dnes zachránil lesy i ostatních evropských států, ale asi i Afriky.

Co bych se nechválil.

Věřím, že ostatní vlastníci lesů také plotí /jinak to kvůli zvěři ani nejde/, takže v podání podobných štěků-článků "záchrany", zachránily i lesy na všech exoplanetách, hvězdách a v celé mléčné dráze. k čemuž gratuluji.!

Média, toto ani nepojmou a nepostřehnou....

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete za správné, že Lesy ČR stáhly námitky k záměru vyhlášení NP Křivoklátsko?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě