logo Silvarium tisk

Za posledních třicet let udělalo Česko pokroky v tom, jak se stará o kvalitu vodních toků nebo jak nakládá s odpady. Výrazně ale pokleslo množství ptactva v krajině. Proměny životního prostředí od roku 1993 do současnosti zmapovala Česká informační agentura životního prostředí (Cenia).

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+7 # Starý 2023-07-10 15:44
LESY jsou ohroženy a ohrožovány daleko více nežli cokoli jiného.
Není to jak u zemědělců, kteří a dnes i malý "HOSPODÁŘ" disponuje několika traktory snad i na výpravy - "zahraniční dovolené", ale vidím u nich až několik strojů , kde by bohatě stačil jeden a nástavby.
Ale tak to je, a na "LESY" přirozeně nezbývá a "VEŘEJNÝ ZÁJEM" OPĚT STÁT A TATO GARNITURA , podpoří pouze zvyšováním daní a nákladnými opatřeními k dosažení přijatelného stavu přírody a tedy o stav lesů se vůbec nebude zajímat!!

Nebo nám lesníkům, také dají obrovské plošné dotace na "AGROLESNICTVÍ" ... už se těším na podpory v lesích v řádu plošných statisíců na to že nebudu na části pěstovat les, ale jen jednotlivé stromy??

Tak jak to nastavují zemědělcům u "AGROZEMĚDĚLSTVÍ"???

TO JE TA ROVNOPRÁVNOST DLE MZE !!!!!

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Souhlasíte s pokutami pro myslivce za nesplnění minimální hranice lovu určené státem?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě