logo Silvarium tisk

Jestli ke skladování dřeva přistoupíte správně, docílíte vysoké výhřevnosti. Budete-li ho skladovat ledabyle, může vám shnít, zplesnivět, ztrouchnivět nebo vám ho prožere hmyz. Skladování dřeva může významně ovlivnit výkon vašeho kotle v topné sezoně. Měli byste k němu tedy přistupovat zodpovědně a předem si promyslet, jak budete postupovat a kam dřevo umístíte, uvádí web ČeskéStavby . Lépe je na tom samozřejmě ten, kdo má postavený dřevník. Skladování dřeva venku není nejvhodnější , ovšem i to je možné – a také obvyklé – jen musíte vědět, jak dřevo zajistit proti povětrnostním vlivům a nepřízni počasí.


Celý článek najdete zde

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Kterou z hlavních změn v návrhu novely lesního zákona byste nejvíce přivítali?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě