logo Silvarium tisk

Karlovy Vary – S řadou novinek přichází příspěvková organizace města Karlových Varů Lázeňské lesy. Jednou z nich je například i možnost nakoupení dřeva přímo v lese. „Pokud si bude člověk chtít přijít do lesa a stáhnout si nějaký kus dřeva, za který zaplatí, nebude to problém," uvedl náměstek primátorky Petr Bursík. Doteď takový prodej dřeva nebyl možný. Podle Bursíka přišel se spoustou pozitivních novinek nový ředitel Stanislav Dvořák, který nahradil ve funkci Evžena Krejčího.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Jaký je váš postoj k odkladu EUDR o další rok a revizi nařízení?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě