logo Silvarium tisk

KOMENTÁŘ: Před několika dny jsem převzal vedení Ministerstva zemědělství, které považuji do jisté míry za silový resort. Slovo silový volím záměrně, protože pod naše ministerstvo spadá nejen zemědělství, ale například i potravinářství, lesy, voda a vodní hospodářství. Jeho záběr je velmi široký a myslím si, že veřejnost mnohdy neví, co vše zastřešuje. Přitom jsou to oblasti, které se týkají úplně každého občana Česka a kvality jeho života.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+7 # Starý 2023-07-10 16:28
V jednáních vidím jen různé skupiny a to zájmové, ale co vlastníci?? A zejména ti drobní?
Kdopak je zve na jednání a ti by Vám řekli nejvíce a bohužel jsou i jako jediní zdrojem rozmanitosti krajiny a jako jediní by jistě zvládli s podporou opečovávat malé celky, na které moderní zemědělci kašlou a myslivci?, ti nikoho nevytrhnou, dnes již nejsou zvyklí dělat, ale jen od fotopasti lovit a to jen na chvilku a starší ti už vůbec nic, jen členská základna, tak co od nich čekat?
Nebo je taková iluze, že myslivec bude pracovat, sázet a hlavně roky chránit dřeviny, výsadby, když dnes to nedokáže ani svědomitým odlovem a jen lže a lže!!
A co nový ministr, ten s myslivci a kdekým chce jednat, ale jednotlivé vlastníky, to ani nezní, že by s nimi chtěl jednat a motivovat je.

A tak tu bují další "KACHNA" na lidi a další kecy a kecy ze strarny Mze!!

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete za správné, že Lesy ČR stáhly námitky k záměru vyhlášení NP Křivoklátsko?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě