logo Silvarium tisk

Ochránce přírody a životního prostředí už nebudou pro Liberecký kraj vychovávat jiné regiony. Na nedostatek odborníků, kteří by dokázali čelit výzvám spojeným s ochranou přírody, zareagovala Technická univerzita v Liberci (TUL) spuštěním nového bakalářského studijního programu.

Zájemci, kteří se přihlásí do nového bakalářského programu Technické univerzity v Liberci nazvaného Ochránce přírody a životní prostředí, si řešení soudobých problémů ověří v terénu. Univerzita přijímá přihlášky do 31. srpna.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+5 # Přemek 2023-08-04 08:40
Zelených parazitů není nikdy dost! Kdo jednou všechny tyto zelené parazity a z čeho uživí?Akademie věd a její hospodaření a rozkrádání peněz v přímém přenosu(publikováno včera). Nikdo se neptá kolik zkoumaných projektů našlo uplatnění v praxi,tečou tam stovky milionů na různé granty a výsledek velké mínus.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete za správné, že Lesy ČR stáhly námitky k záměru vyhlášení NP Křivoklátsko?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě