logo Silvarium tisk

Je to poprvé, kdy se lesníci takto veřejně postavili proti některým omezením plynoucím z ochrany přírody, proto se nedivím emotivní reakci signatářů otevřeného dopisu , nemohu ale akceptovat, aby mě v domnění beztrestnosti obviňovali bez důkazů a korektní diskuse ze lži.

Celou zprávu najdete zde.

Komentáře  

0 # schutzmeister@iex.cz 2024-07-10 11:19
"Mám obavy, že jedním z důvodů kritiky naší aktivity může být i to, že se v naprosté většině témat podařilo najít v rámci kultivované diskuse s místními starosty a občany společnou řeč"

Přesvědčovat přesvědčené těžké nebývá.
Jenom mě pak uniká, k čemu ta akce je ?
A argumenty - neargumenty - kde je pravda, že ? - pro nepřesvědčené je ta akce podaná jako v tom Mrazíkovi, jak Ivan s medvědí hlavou jde dělat dobro dětem v lese. Výsledek ? Vlkodlak, vlkodlak, spas se kdo můžeš.
Problém nejsou argumenty, ty má každej svý, ale image podniku - a tady jsou Lčr pořád za vlkodlaka.
To není obecně o lesnících, je fůra majetků kde to jde moderně, ekonomicky i ekologicky.
Ale státní podnik místo úpravy hospodaření platí joudy, kteří vás přesvědčí, že to děláme 300 let správně a nic nového zavádět nepotřebujeme.
Lesník má makat v lese a propagaci má dělat agentura, která s tím má zkušenosti.
A čím víc v tom budou rejpat, tím horší propagace.
Kde je dneska "Soutok všem" a podobní ?

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Souhlasíte s pokutami pro myslivce za nesplnění minimální hranice lovu určené státem?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě