logo Silvarium tisk

My, níže podepsaní, jsme malinko nervózní z úvodu vládnutí naší (jako opravdu naší, všichni jsme ji volili, a někteří jsme členy koaliční politické strany) koalice v otázkách životního prostředí a ochrany klimatu. Proto jsme si dovolili napsat krátký dopis panu premiérovi. Protože co se zanedbá na začátku, později už se prakticky nedá dohonit...

Vážený pane premiére,
v environmentální oblasti má vláda nelehký úkol odstranit řadu chyb a nedostatků, které po sobě minulá vláda zanechala, a naopak nastartovat progresivní směr, který by navázal na úspěšný vývoj devadesátých let, jenž byl v následujícím období postupně degradován. Konkrétně máme na mysli tyto oblasti, kde vidíme potřebu zaměřit na ně co nejvíce pozornosti:

1. Ochranu klimatu s důrazem na postupnou dekarbonizaci naší ekonomiky a zejména přizpůsobení naší krajiny očekávané klimatické změně (zadržet vodu, revitalizovat toky a mokřady, snížit rozlohy a monotónnost polí, pěstovat druhově pestré lesy).

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+8 # schutzmeister@iex.cz 2022-01-07 16:36
:lol:
nejlíp se zatím dekarbonizujou papírový peníze . :-|
+4 # najše 2022-01-07 21:40
no, já když jsem si přečetl název článku, tak jsem si myslel, že někdo žádá premiéra aby pomohl environmentu tím, že tyhle 4 experty (jeden z nich agent StB) nebude vůbec poslouchat :-)

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Kterou z hlavních změn v návrhu novely lesního zákona byste nejvíce přivítali?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě