logo Silvarium tisk

V bodech svého programu,které se týkají přírody, energetiky či zemědělství, je současná vláda premiéra Petra Fialy (ODS) obsáhlejší i konkrétnější než předchozí kabinet Andreje Babiše (ANO). Slibuje například dva nové národní parky, tisíce mokřadů či tůní, nové zdroje pitné vody a konec uhlí do roku 2033. Klade vyšší důraz na ochranu půdy, chce i větší podporu pro malé farmáře, kteří většinou hospodaří šetrněji než velké agropodniky.

Celý článek najdete v deníku Hospodářské noviny

Komentáře  

+5 # Starý 2022-01-17 13:33
Nová vláda se o lesích již bojí úplně mluvit a nebo jim zamrzla H..a.
Ale platí teorie "KRTKA" na poli ať je malého soukromníka či barona by chcípnul, nenajde tam oproti lesu broučka a žížalku.
Tak chudáka krtka stále vídáme v lese a ev. na loukách, kam moderní a silně podporované zemědělství ještě tak silně nezasáhlo.

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete za správné, že Lesy ČR stáhly námitky k záměru vyhlášení NP Křivoklátsko?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě