logo Silvarium tisk

V posledních letech se v Česku na dotacích vyplatilo přes půl bilionu korun. Za ty peníze jsme mohli mít víc, říká šéf NKÚ Miloslav Kala. Rozmělnili jsme je ale na malé projekty a na dálnice pak nezbývá.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+3 # Starý 2023-09-11 07:55
DALŠÍ KECI STÁTNÍHO ÚŘEDNÍKA
Kolik miliard odnesou za plody každý rok lidé z lesů na vlastní potřebu, kolik miliard vlastníci lesů dotují z poškozování lesa imisemi, zvěří, lidmi, ochranou lidí před pády stromů a další a další...
A PAK SI ZDE VYPÍCHNE ZA NĚJAKÝ ROK, ŽE ŠLO NĚCO DO CEST (NEPOVÍ KOMU!), ALE JE TO JEDNO, JSOU TO DROBNÉ V POROVNÁNÍ S JINÝMI NESMYSLI TOHOTO STÁTU!!
ALE HODÍME TO NA LESY A PROTO NEMÁME DÁLNICE....JEN KOLIK LESŮ PADLO ABY TY DÁLNICE BYLY !!!

A pro srovnání ... kam by se měl tento úřad směřovat...

ZAMĚŘIT SE NA ČEZ... KOLIK VEDENÍ JDE BEZPLATNĚ A STÁLE PŘES LESY A LESNÍ POZEMKY, ZDARMA A JEŠTĚ VLASTNÍK LESA ZA TO ZAPLATÍ ZVYŠOVANOU DAŇ Z NEMOVITOSTI !!

KOLIK TENTO TUNEL LESA DĚLÁ ROČNĚ A POSLEDNÍCH X DEKÁD. TENTO ČEZ - GYGANT, KTERÝ BEZOSTYŠNĚ ZA ÚČASTI STÁTU STÁLE ZVYŠUJE CENY, PAKUJE SE NA VLASTNÍCÍCH LESA A STÁLE NEMÁ DOST. NEMÁ ŽÁDNOU SEBEREFLEXI A JE NEDOTKNUTELNÝ, NA TOHO TENTO STÁTNÍ ÚŘEDNÍK NEMÁ, TOMU TO NESPOČÍTÁ !!!
A VEŘEJNOST CHCE KRÁSNÝ LES PLNÝ HUB....

NO ASI SE BUDE MUSET ZAPOMENOUT.....

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete za správné, že Lesy ČR stáhly námitky k záměru vyhlášení NP Křivoklátsko?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě