logo Silvarium tisk

Ministr zemědělství Mgr. Marek Výborný v rozhovoru pro časopis Myslivost a jiná média uvedl, že chce myslivost posunout do 21. století a novelou zákona o myslivosti snížit škody zvěří. V současnosti platí úprava zákona o myslivosti z roku 2001. Snah o novelizaci bylo již několik. Naposledy projednávání změny zákona skončilo ve třetím čtení v Poslanecké sněmovně v minulém volebním období. Výborného předchůdce Zdeněk Nekula (KDU-ČSL) chtěl zákon Legislativní radě vlády odeslat v červenci a některá sporná témata, jako velikost honiteb, nechat na projednávání ve Sněmovně.

Celý článek najdete zde

Komentáře  

+7 # Starý 2023-11-02 11:28
To je keců, do změn zákona kecají, ale že po celých 30 let mohli dát podněty na snížení škod, třeba po shlédnutí stád siky v TV, a pod, to jim - ČMMJ nešlo - jen hradba mlčení a tolerování ničení lesů.!!!

TOTO POSTAVENÍ ALE MAJÍ , JEN TO ASI NEUMÍ ROZEZNAT.

Je to jen a jen jejich ostuda a lenost !!!

Tuto lživou organizaci bych zrušil !!!
Chtějí zasahovat do změny zákona, ale neumí ani jak organizace uznat obrovské stavy zvěře.
TV a média asi sledují jak se to hodí...

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete za správné, že Lesy ČR stáhly námitky k záměru vyhlášení NP Křivoklátsko?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě