logo Silvarium tisk

Vážení čtenáři,
v posledních dnech vidíme neskonalou radost zástupců Lesů ČR, čelních představitelů z regionu a místní samosprávy nad otevřením opravené vyhlídky Čertovy kameny. Nicméně každá mince má dvě strany a dovolte mi se podělit o zklamání, které zažívá výrobce řetězů Řetězárna a.s. i několik generací řetězářů z České Vsi a Jeseníku.

Mimochodem Řetězárna a.s. vyrábí řetězy a podporuje náš region již od r. 1894 tj. přibližně stejně tak dlouho, jako shlíží vyhlídka Čertovy kameny na Českou Ves a její Řetězárnu. Asi si dovedete představit, že naše řetězy byly vždy historicky s touto vyhlídkou propojené. Ano byly protože dnes již vyhlídku lemují řetězy značené znakem italského výrobce. Přímo na řetězu najdete kód „Italy“.

Celý článek najdete zde

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Jaký podíl na obnově u vás tvoří přirozená obnova?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě