logo Silvarium tisk

Starosta města Ivan Radosta (Jihočeši) avizoval ve svém videopořadu, že 15. dubna má rada města rozhodovat o další správě městských lesů. Na toto téma se rozpoutala diskuse, když radní v březnu dostali na stůl už hotovou pachtovní smlouvu, připravenou pro lesní správu Královské kanonie premonstrátů. Jednání o této věci bylo přerušeno, nyní podle starosty už mají být připraveny veškeré podklady. Někteří radní si ale myslí, že i když v případě pronájmů, respektive pachtů, jde o kompetenci rady města, mělo by zaujmout postoj celé zastupitelstvo. To přitom zasedá už zanedlouho - ve středu 24. dubna.

Celý článek najdete zde

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Poslední komentáře

Anketa

Souhlasíte s pokutami pro myslivce za nesplnění minimální hranice lovu určené státem?

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě