logo Silvarium tisk

Je to pořád dokola. Auta uprostřed lesa, zablokované vjezdy na lesní cesty, nekontrolovatelně pobíhající psi po lese. Končící houbařská sezóna je náročná i pro lesníky. „Jediné, co po lidech chceme, je, aby se v lese chovali slušně. Ale i ty základní věci jsou pro některé asi moc,“ konstatuje rozčarovaně lesní stráž Karel Blažek. Pravidla, jak by se lidé měli chovat v lese, jsou přitom jednoduchá a logická. Vlastně by se dala shrnout jedním slovem – slušně. Jenže realita je často jiná.

Celý článek najdete zde.

Psaní komentářů k článkům na serveru Silvarium.cz zůstává přístupné pro všechny čtenáře. Pro vkládání komentářů je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Který z ministrů zemědělství od roku 2005 byl podle vašeho názoru nejkompetentnější?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS Národní lesnický institut ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě