logo Silvarium tisk

Výzva pro zpracovatele dříví

Lesy České republiky realizují šetření potenciálu dřevařských podniků. Uvedená data budou použita Lesy ČR pro navazování obchodních smluv se zpracovateli dříví a dále pro potřeby ministerstev, státních institucí, oborových asociací, akademické sféry a dalších oprávněných zájemců.

 

 

V roce 2023 umožnily Lesy České republiky tuzemským zpracovatelům nákup dřeva z vlastní těžby k dalšímu zpracování na rámcové roční a tříleté smlouvy (kromě výroby palivového dříví).

Předpokladem pro rezervaci dříví ze zdrojů LČR pro tuzemské zpracovatele v roce 2024 je evidence zájemce v databázi tuzemských zpracovatelů, která je uveřejněna na webu Lesů České republiky pod odkazem: Dřevozpracující kapacity v ČR | Lesy České republiky, s. p. (lesycr.cz). Její aktualizace bude probíhat do 20. 11 .2023.

Jedná se o rozšíření o nové subjekty, ne o aktualizaci stávajících.

Pokud jste nebyli smluvním partnerem na prodej dříví v roce 2023 dle roční nebo tříleté rámcové smlouvy, a máte zájem o nákup dříví od LČR v roce 2024, kontaktujte Ing. Martinu Valešovou,

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. v termínu do 20. 11. 2023.

Odkaz na dotazník evidence zpracovatele dříví zde.

Za úsek obchodu,

Ing. Radovan Srba

Obchodní ředitel

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Anketa

Považujete za správné, že Lesy ČR stáhly námitky k záměru vyhlášení NP Křivoklátsko?

Poslední komentáře

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby

Sociální sítě