Přihlásit

Výmarský ohař (J. Kočová)

Tisk
304 stran, formát 170x240 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, 64 černobílých a 194 barevných obrázků a fotografií. V r. 2016 vydala Mladá fronta, cena 299 Kč.

Cena:299 Kč
Cena bez DPH: 272 Kč
DPH:27 Kč
Výrobce:Mladá fronta
Popis produktu

Výmarský ohař se díky elegantnímu vzhledu, přátelské povaze a všestranné lovecké použitelnosti v posledních letech oprávněně těší velké oblibě. Proto je velmi záslužné, že mu byla věnována pozornost v samostatné publikaci. První česká monografie o výmarském ohaři seznamuje s historií plemene u nás i v zahraničí a s významnými osobnostmi, které se o jeho chov zasloužily. Nechybí kapitoly o exteriéru, povaze a vlastnostech výmarských ohařů. Na to navazují kapitoly o chovu, péči o psa, správném výběru štěněte, zdravotní problematice, výchově, výcviku a výstavnictví. Kniha dobře poslouží i majitelům jiných nejenom loveckých psů.
304 stran, formát 170x240 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, 64 černobílých a 194 barevných obrázků a fotografií. V r. 2016 vydala Mladá fronta, cena 299 Kč.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby