Přihlásit

Jelen sika japonský (J. Hanák)

Tisk
84 stran + 16 stran barevné přílohy, formát 145x210 mm, lepená vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé fotografie, tabulky, grafy. V r. 2015 vydalo nakladatelství Arista Books, cena 159 Kč.

Cena:159 Kč
Cena bez DPH: 145 Kč
DPH:14 Kč
Výrobce:Arista Books
Popis produktu

Koncem 19. století se v našich lesích objevil nový obyvatel, do té doby zcela neznámý. Byl jím jelen sika, dovezený do českých obor z asijské domoviny. Úspěšně u nás zdomácněl a pronikl do volné přírody. Dnes patří k oblíbeným úlovkům a je ceněn jako trofejová zvěř. Přesto se o něm mezi naší mysliveckou veřejností ví dosud málo, co se týče jeho způsobu života, chování, obživy a možností lovu. Autor Dr. Ing. Jiří Hanák se o tuto spárkatou zvěř zajímá již řadu let. Shromáždil nejen spoustu odborných znalostí, ale i praktických zkušeností z vlastního pozorování a lovu a shrnul je do této knížky, jež je první publikací o jelenu sikovi v českém prostředí.
84 stran + 16 stran barevné přílohy, formát 145x210 mm, lepená vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé fotografie, tabulky, grafy. V r. 2015 vydalo nakladatelství Arista Books, cena 159 Kč.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby