Přihlásit

Rostliny na poli a v lese (V. Větvička, Z. Krejčová)

Tisk
224 stran, formát 155 x 215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné ilustrace, rejstřík českých a latinských jmen. V roce 2018 vydalo nakladatelství Aventinum, prodejní cena 299 Kč.

Cena:299 Kč
Cena bez DPH: 272 Kč
DPH:27 Kč
Popis produktu

V oblíbené „žluté řadě“ vydavatelství Aventinum vychází další velmi praktická publikace. Kniha je rozdělena na dvě části. V té první jsou popsány byliny jednoleté nebo rostliny s krátkým vegetačním cyklem, vyskytující se na místech obdělávaných člověkem – na poli. Druhá část obsahuje rostliny rostoucí v porostu dlouhověkém, do něhož člověk tak často nezasahuje – v lese. O text se postaral náš přední botanik Václav Větvička, věrné barevné ilustrace jsou z pera akademické malířky Zdenky Krejčové.
224 stran, formát 155 x 215 mm,
pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, barevné ilustrace, rejstřík českých a latinských jmen. V roce 2018 vydalo nakladatelství Aventinum, prodejní cena 299 Kč.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby