Přihlásit

Volání lesních samot (O. Bouzek, M. Žatka)

Tisk
312 stran + 16 stran přílohy s barevnými snímky, formát 150 x 210 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé snímky. V roce 2019 vydalo nakladatelství Akcent, prodejní cena 299 Kč.

Cena:299 Kč
Cena bez DPH: 272 Kč
DPH:27 Kč
Popis produktu

První část knihy napsal lesník a myslivec, druhou fotograf a lovec beze zbraně. V této knize se proto dočtete nejenom o zážitcích a některých názorech Oty Bouzka, známého autora próz s přírodní tematikou. Tentokrát přidal svoje povídky i jeho kamarád a skvělý fotograf zvěře a přírody Martin Žatka. Jeho poutavé záběry divoké zvěře i ostatní fotografie přírodních scenérií nejen doplňují texty v knize a tvoří její obal, ale především vypovídají o jeho velmi osobním vztahu k přírodě, k Jeseníkům a k tamnímu podhůří.

312 stran + 16 stran přílohy s barevnými snímky, formát 150 x 210 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé snímky. V roce 2019 vydalo nakladatelství Akcent, prodejní cena 299 Kč.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby