Přihlásit

Když prší jehličí (A. Dostál)

Tisk
248 stran, formát 135 x 205 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka. V roce 2021 vydalo nakladatelství Euromedia Group v edici Brána, prodejní cena 249 Kč.

Cena:249 Kč
Cena bez DPH: 226 Kč
DPH:23 Kč
Výrobce:Euromedia Group
Popis produktu

Kniha s podtitulem Příběh o smrti a zrození jednoho lesa je nejnovější román lesníka Aleše Dostála, který se odehrává v blíže nespecifikovaném moravském podhůří. Jeho hlavní hrdina Kamil, též lesník a čerstvý důchodce, se díky školnímu srazu po dvaceti letech vrací na místo svého prvního působiště. Tady v roce 1992 začala jeho velká kůrovcová válka, odsud musel pro jistá nepochopení a křivdy odejít. Kamil se těší na setkání se spolužáky a kamarády a zároveň si představuje, jak asi vypadá nový les, který tam po kůrovcové kalamitě založil.

248 stran, formát 135 x 205 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka. V roce 2021 vydalo nakladatelství Euromedia Group v edici Brána, prodejní cena 249 Kč.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby