Přihlásit

Popis

Hledáme Operátora Traktoru
Nástupní mzda až 40 000 Kč
Pracoviště: Lesní správa Brno
NÁPLŇ PRÁCE:
Rozmanitá a velice pestrá práce v lesním prostředí s pohyblivou pracovní dobou
Práce s traktorem - přibližování dříví
- třídění a ukládání dříví na skládkách
- ostatní
Drobné práce s motorovou pilou - manipulace
NABÍZÍME:
Zajímavou práci na HPP s možností finančního růstu
Pružnou pracovní dobu
Možnost podílet se na obnovování zdravého lesního ekosystému
Zaměstnanecké benefity: stravenky
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní a životní pojištění
příspěvek na FKSP
13. a 14. plat
pracovní oblečení
cestovné
náhrady za používání vlastního nářadí (JMP)
POŽADUJEME:
Řidičský průkaz sk. B, T, manuální zručnost, pečlivý a svědomitý přístup, samostatnost.
Výhodou je praxe v oboru, průkaz na obsluhu motorové pily, jiné než požadované sk. ŘP.
Vzdělání = výuční list nebo SŠ – daleko více nás však zajímá pečlivost a Vaše chuť do práce
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Kontakt

Soňa Švandová
736549904
66434
Kuřim
Operátor Traktoru

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby