Přihlásit

Popis

Hledáte práci, ve které byste mohli uplatnit své znalosti získané během studia a zúročit své dosavadní zkušenosti?
Pojďte pracovat do našeho týmu na pracovní pozici Manažer obchodu.

Tilian, s. r. o. je významnou obchodně-výrobní firmou působící na trhu v ČR. Naše společnost je dceřiná společnost VALASAHA Group, a. s., která je součástí Invictum Holdings, a. s., rodinného holdingu, který v současnosti zastřešuje deset obchodních a dvě neziskové společnosti. Působí na Slovensku, v České republice, Rakousku, Balkáně a dalších zemích v rámci dřevařského a chemického průmyslu, logistiky, marketingu, zdravotnictví, jakož i výzkumu a vývoje.

Firma do svého týmu hledá novou posilu, která by zastřešila manažerskou pozici v oblasti obchodu se surovým dřívím pro region Morava, Vysočina a východní Čechy.

Pracovní náplň:
• odpovědnost za nákup dřevní hmoty v daném regionu
• komunikace s obchodními partnery
• koordinace obchodu a výroby, koordinace dodávek v rámci holdingu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ, obor lesnictví případně zpracování dřeva
• výbornou znalost obchodního prostředí se surovým dřívím
• komunikativní znalost anglického jazyka, němčina výhodou
• uživatelská znalost práce s PC
• řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
• samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalita

Nabízíme:
• dynamický tým v etablované společnosti, která stále expanduje
• motivující plat
• nefinanční benefity
• příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářských prostorech
• služební vozidlo i pro soukromé účely

Zájemci zasílejte prosím Váš životopis na: info@tilian.cz

Kontakt

Tilian, s. r. o.
00420725178130
602 00
Brno
MANAŽER OBCHODU

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby