Přihlásit

Popis

Jsme významnou obchodní firmou působící na trhu se surovým dřívím v České republice a v zahraničí. Firma Wood & Paper a.s. byla založena v listopadu roku 2000. Obchodní činnost zahájila k 1.1.2001. Díky naší vlastnické struktuře se u nás prolínají bohaté zkušenosti z rozsáhlé oblasti zpracování dříví, logistiky a obchodu se dřívím. Obchodní možnosti našich vlastníků nám umožňují velkou flexibilitu nákupu dříví. Společnost byla založena třemi akcionáři, a to Mondi Štětí a.s., Holzindustrie Maresch GmbH a PapierHolz Austria GmbH. Firmy UPM a Mercer jsou strategickými partnery, podílející se na uskutečňování podnikatelské činnosti společnosti.

Pro naši společnost hledáme nového kolegu na pozici:

Regionální manažer nákupu dříví - Junior – oblast Vysočina

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání, obor lesnictví případně zpracování dřeva
• vyjednávací schopnosti, samostatné jednání s dodavateli, udržování vztahů
• český jazyk - rodilý mluvčí
• aktivní komunikační znalosti NJ, případně AJ výhodou
• řidičské oprávnění skupiny B
• samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, ochotu se učit novým věcem, aktivní přístup k práci
• bydliště v kraji Vysočina nebo v přilehlých okresech.

Pracovní náplň:
• nákup dříví v regionu, jednání s dodavateli, uzavírání kupních smluv
• organizace dodávek dříví – logistika, dojezdový dispečink
• vyhledávání nových dodavatelů
• komunikace se zpracovateli

Nabízíme:
- zázemí společnosti se zahraniční akcionářskou strukturou
- zajímavé motivační finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody
- možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
- práce v prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost
profesního růstu
- služební vůz

Zájemci prosím zasílejte životopis na jan.matous@wood-paper.cz

Kontakt

radka žáková
nopic

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR Projekt LARIXUTOR

Naše další weby