Přihlásit

Veletrhy Silva Regina, Techagro a Biomasa již za týden

Po dvouleté přestávce, již za týden, začíná na brněnském výstavišti trojlístek veletrhů Silva Regina, Techagro a Biomasa. Organizátoři, Veletrhy Brno a.s., již nyní hlásí vyprodané venkovní i kryté plochy, včetně montované haly o rozloze 5 000 m2. Počet vystavovatelů k dnešnímu dni je stejný jako před dvěma lety, kdy se uvedené veletrhy konaly současně s veletrhem Animal Vetex.

Kromě vystavovatelů z tuzemska i zahraničí, které představí průřez špičkovými exponáty i technologiemi z oborů zemědělství, biomasy, lesnictví i myslivosti, se oficiálními účastmi bude prezentovat Maďarsko, Rakousko, Itálie, Slovinsko a Čína.

Novinkou letošního ročníku jsou incomingové mise z Ghany, Turecka, Bosny a Hercegoviny, Ruska a Ukrajiny.

Pro organizované skupiny ze zahraničí se připravuje Business International Meeting Point s nabídkou základního servisu – občerstvení, připojení k internetu, základní informace k veletrhu, zajištění schůzek s vystavovateli, včetně tlumočení.

Cílem této akce je přivést vystavovatelům nové cílové skupiny, tzn. jejich potenciální zákazníky z nových teritorií.

Oficiální program veletrhů bude zahájen v neděli 8. 4. v 9 hod. Sněmem Agrární komory ČR. Zahájení veletrhu Silva Regina proběhne i tentokrát v 17 hodin v pavilonu Z, kde budou situovány myslivecké expozice.

Na galerii téhož pavilonu se připravuje výstava „100 let lesnictví a myslivosti, která svým obsahem i rozsahem zajisté zaujme návštěvníky veletrhů.

Po celou dobu konání veletrhu bude na pódiu v pavilonu Z probíhat bohatý doprovodný program pro odbornou i širokou veřejnost. Na pódiu budou k vidění vzácné historické kočáry, figuríny v dobových uniformách, jmenovací dekrety z období, kdy se lámaly dějiny – přechod od monarchie k republice. Také letos zde bude předána Cena Jiřího Nováka, která se při minulém ročníku těšila velké pozornosti.
Vystoupení na pódiu přislíbili Bolek Polívka, Václav Chaloupek, Aleš Háma, cimálová muzika Jožky Šmukaře...

Z doprovodných programů upozorňujeme na konferenci udržitelnosti, která zasáhne všechny tři veletrhy. Současně se toto téma objeví nově v soutěži Grand Prix – „Friendly" vůči udržitelnosti vody v půdě.

Za zásadní změnu u veletrhu Biomasa lze považovat praktické ukázky, kdy v posledních dvou ročnících se jednalo o komentované předvádění v předem daných časových intervalech za pavilonem Z. Tentokrát budou případné ukázky, na základě rozhodnutí každého vystavovatele probíhat přímo v expozicích.

Veletrhy Brno, a.s. se již dnes těší na viděnou s vámi ve dnech 8. – 12. 4. 2018.

Zaregistrujte si již dnes zvýhodněné on-line vstupné: https://etickets.bvv.cz/cs/objednavka/vstupenky
Vice informací na: www.silva-regina.cz

Zdroj: VV Veletrhy Brno, a.s. 

Naposledy změněno: čtvrtek, 29 březen 2018 10:28
(0 hlasů)

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Hlavní zprávy

Pozvánka na veletrh INTERFORST 2018

Pozvánka na veletrh INTERFORST 2018

Komerční zpráva

13. mezinárodní veletrh lesního hospodářství a lesní techniky s odbornými přehlídkami a přednáškami se uskuteční 18. - 22. července 2018 v Mnichově. 

Čti dál
Daniel Szórád byl hostem pořadu 20 minut Radiožurnálu

Daniel Szórád byl hostem pořadu 20 minut Radiožurnálu

Lesnictví

Odvolaný generální ředitel Lesů ČR Daniel Szórád byl 16. 5. 2018 hostem pořadu 20 minut Radiožurnálu. Hlavním tématem byly důvody jeho odvolání, opatření, které Lesy...

Čti dál
ALDP: není pravda, že se kalamita vyhýbá některým vlastníkům

ALDP: není pravda, že se kalamita vyhýbá některým vlastníkům

Lesnictví

Asociace lesnických a dřevozpracujících podniků (ALDP) v tiskovém prohlášení reaguje na prohlášení vládních představitelů ke kritické situaci v lese a na trhu s dřívím. Podle...

Čti dál
ČLS: ke zvládnutí kalamity jsou nutné systémové změny

ČLS: ke zvládnutí kalamity jsou nutné systémové změny

Lesnictví

Členové republikového výboru České lesnické společnosti vítají informaci o tom, že budou na úrovni vlády učiněna opatření, která mají napomoci řešení kalamitní situace spojené s...

Čti dál

20°C

ČR - aktuální počasí

Přev.zataženo

Vlhkost: 38%

Vítr: 17.70 km/h

  • 21 Kvě 2018 21°C 8°C
  • 22 Kvě 2018 23°C 7°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK PEFC Lesnicko-dřevařská komora ČR

Naše další weby