Přihlásit

Veletrhy Silva Regina, Techagro a Biomasa již za měsíc

Po dvouleté přestávce, přesně za měsíc, začíná na brněnském výstavišti trojlístek veletrhů Silva Regina, Techagro a Biomasa. Organizátoři, Veletrhy Brno a.s., již nyní hlásí vyprodané venkovní i kryté plochy, včetně montované haly o rozloze 5 000 m2. Počet vystavovatelů k dnešnímu dni je stejný jako před dvěma lety, kdy se uvedené veletrhy konaly současně s veletrhem Animal Vetex.

Doporučený Veletrhy Silva Regina, Techagro a Biomasa již za měsíc

Kromě vystavovatelů z tuzemska i zahraničí, které představí průřez špičkovými exponáty i technologiemi z oborů zemědělství, biomasy, lesnictví i myslivosti, se oficiálními účastmi bude prezentovat Maďarsko, Rakousko, Itálie, Slovinsko a Čína.

Novinkou letošního ročníku jsou incomingové mise z Ghany, Turecka, Bosny a Hercegoviny, Ruska a Ukrajiny.

Pro organizované skupiny ze zahraničí se připravuje Business International Meeting Point s nabídkou základního servisu – občerstvení, připojení k internetu, základní informace k veletrhu, zajištění schůzek s vystavovateli, včetně tlumočení.

Cílem této akce je přivést vystavovatelům nové cílové skupiny, tzn. jejich potenciální zákazníky z nových teritorií.

Oficiální program veletrhů bude zahájen v neděli 8. 4. v 9 hod. Sněmem Agrární komory ČR. Zahájení veletrhu Silva Regina proběhne i tentokrát v 17 hodin v pavilonu Z, kde budou situovány myslivecké expozice.

Na galerii téhož pavilonu se připravuje výstava „100 let lesnictví a myslivosti, která svým obsahem i rozsahem zajisté zaujme návštěvníky veletrhů.

Po celou dobu konání veletrhu bude na pódiu v pavilonu Z probíhat bohatý doprovodný program pro odbornou i širokou veřejnost. Na pódiu budou k vidění vzácné historické kočáry, figuríny v dobových uniformách, jmenovací dekrety z období, kdy se lámaly dějiny – přechod od monarchie k republice. Také letos zde bude předána Cena Jiřího Nováka, která se při minulém ročníku těšila velké pozornosti.
Vystoupení na pódiu přislíbili Bolek Polívka, Václav Chaloupek, Aleš Háma, cimálová muzika Jožky Šmukaře...

Z doprovodných programů upozorňujeme na konferenci udržitelnosti, která zasáhne všechny tři veletrhy. Současně se toto téma objeví nově v soutěži Grand Prix – „Friendly" vůči udržitelnosti vody v půdě.

Za zásadní změnu u veletrhu Biomasa lze považovat praktické ukázky, kdy v posledních dvou ročnících se jednalo o komentované předvádění v předem daných časových intervalech za pavilonem Z. Tentokrát budou případné ukázky, na základě rozhodnutí každého vystavovatele probíhat přímo v expozicích.

Veletrhy Brno, a.s. se již dnes těší na viděnou s vámi ve dnech 8. – 12. 4. 2018.

Zaregistrujte si již dnes zvýhodněné on-line vstupné: https://etickets.bvv.cz/cs/objednavka/vstupenky
Vice informací na: www.silva-regina.cz

Zdroj: VV Veletrhy Brno, a.s. 

Naposledy změněno: čtvrtek, 08 březen 2018 18:11
(0 hlasů)

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Hlavní zprávy

MZe chce v souvislosti s africkým morem prasat zavést plošné zástřelné

MZe chce v souvislosti s africkým morem prasat zavést plošné zástřelné

Myslivost

Ministerstvo zemědělství plánuje zavést zástřelné po celé republice, za jedno odlovené divoké prase by lovec měl dostat 2000 Kč. ČTK to řekl ministr zemědělství v...

Čti dál
K návrhu novely zákona o zbraních

K návrhu novely zákona o zbraních

Myslivost

Dne 7. února 2018 vláda schválila návrh zákona, kterým se mění zákon č. 119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu (zákon o zbraních), ve znění...

Čti dál
Je důležité vést mladou generaci ke schopnostem kritického myšlení

Je důležité vést mladou generaci ke schopnostem kritického myšlení

Lesnictví

Mendelova univerzita v Brně vznikla již v roce 1919. Ke stoletému výročí ji povede profesorka Danuše Nerudová, první rektorka v historii univerzity. Jedním z jejích...

Čti dál
Agrární komora a část lesníků žádají po vládě opatření kvůli kalamitě

Agrární komora a část lesníků žádají po vládě opatření kvůli kalamitě

Lesnictví

Agrární komora ČR vyzvala vládu v demisi, aby prosadila mimořádná řešení kalamitní kůrovcové situace. V legislativě by měl kabinet premiéra Andreje Babiše (ANO) vyřešit parametry...

Čti dál

-3°C

ČR - aktuální počasí

Přev.zataženo

Vlhkost: 57%

Vítr: 17.70 km/h

  • 19 Bře 2018 -2°C -8°C
  • 20 Bře 2018 2°C -5°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK PEFC Lesnicko-dřevařská komora ČR

Naše další weby