Přihlásit

Předplatné Lesnické práce a Světa myslivosti – dárek, který potěší

Udělejte sobě nebo svým blízkým o Vánocích radost celoročním předplatným časopisu Lesnická práce nebo Svět myslivosti. Dárkové certifikáty rozesíláme elektronicky – dárek tedy můžete vyřešit i na poslední chvíli (do 22. 12. 2017).

Doporučený Předplatné Lesnické práce a Světa myslivosti – dárek, který potěší

Předvánoční čas je ideální dobou pro obnovení předplatného odborného časopisu Lesnická práce nebo časopisu pro přátele myslivosti a přírody Svět myslivosti. Noví předplatitelé Lesnické práce mají možnosti prolistovat si pro představu prosincové číslo (níže). Staňte se našimi čtenáři i vy a neunikne vám nic důležitého z lesnicko-dřevařského sektoru a ze světa myslivosti!

Prolistujte si prosincové číslo Lesnické práce

Představu o zaměření a obsahu časopisu Lesnická práce si můžete udělat pro prolistování prosincového čísla (ke stažení v PDF).

 

Jak postupovat při objednání předplatného?

■ Stálí předplatitelé
Ten, kdo má Lesnickou práci nebo Svět myslivosti předplacené, obdržel v první polovině listopadu v samostatné obálce červenou složenku typu A, na které je uvedena jeho adresa, částka a variabilní symbol, podle kterého dokážeme platbu identifikovat (proto při platbě převodem z účtu použijte pečlivě svůj variabilní symbol 1213xxxx). Podnikatelské subjekty – OSVČ a právnické osoby – obdrželi během listopadu fakturu, která po zaplacení slouží i jako daňový doklad (s možností odpočtu DPH v letošním roce).

■ Noví předplatitelé
1. Telefonicky: nejjednodušší způsob objednání předplatného na telefonním čísle 321 679 413 nebo 604 211 171. Zde získáte svůj variabilní symbol platby a částku uhradíte převodem na účet 2400187467/2010.
2. E-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo písemně na adrese: Lesnická práce, s.r.o., Zámek 1, 281 63 Kostelec nad Černými lesy.
3. Přes internetový formulář na www.lesprace.cz
4. Složenkou typu C – zasláním 840 Kč (LP) či 828 (SM) s čitelně vyplněnou adresou, ve zprávě pro příjemce „Předplatné LP 2018" či „Předplatné SM 2018"

■ Zvýhodněné roční předplatné pro studenty:
Zvýhodněné roční předplatné je určeno pro studenty prezenční formy studia středních a vysokých lesnicky nebo biologicky zaměřených škol. Roční předplatné LP činí 720 Kč (včetně DPH), pro SM pak 708 Kč. Nárok na slevu vzniká až po dodání potvrzení o studiu poštou nebo osobně do redakce Lesnické práce.

Běžné předplatné na rok 2018 si můžete objednat také elektronicky prostřednictvím webového formuláře - Lesnická práce, Svět myslivosti.

Kompletní info o předplatném najdete zde - Lesnická práce, Svět myslivosti.

Ceny předplatného

Předplatné Lesnické práce pro rok 2018: 840 Kč (720 Kč pro studenty)

Předplatné Světa myslivosti pro rok 2018: 828 Kč (708 Kč pro studenty)

 

Věnujte předplatné Lesnické práce nebo Světa myslivosti formou dárkového poukazu

Roční předplatné Lesnické práce nebo Světa myslivosti si můžete objednat i formou dárkového poukazu, který lze objednávat na tel.: 604 211 171 nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dárkové certifikáty rozesíláme elektronicky – vánoční dárek tedy můžete vyřešit až do 22. 12. 2017! 

O dárkový poukaz je třeba požádat optimálně telefonicky nebo e-mailem (není zasílán automaticky).

 

O časopisech

Lesnická práce

Časopis Lesnická práce vychází již od roku 1922 a za celou dobu své historie poskytují jeho stránky lesnické veřejnosti důležité odborné poznatky formou vědeckých, odborných i populárních článků, reportáží, rozhovorů a anket. Časopis je rozdělen do odborných rubrik a snahou redakce je v každém čísle najít aktuální témata, která mají zásadní vliv na lesnický sektor. Informování o aktuálním dění v českém lesnictví patří k pravidelným příspěvkům redakce formou rozhovorů, reportáží, aktuálních informací nebo vyžádaných článků. Zároveň obsahuje Lesnická práce pestré spektrum článků z mnoha dalších oblastí lesnické vědy a praxe, tak, aby si každý čtenář nalezl téma, které ho zajímá, které se dotýká oboru jeho působnosti.

Lesnická práce se jako časopis s dlouholetou tradicí i v současné době opírá o redakční radu tvořenou řadou významných lesnických odborníků. Redakce Lesnické práce též spolupracuje s lesnickými fakultami, výzkumnými ústavy, státními institucemi a soukromými subjekty.

Lesnická práce je k prodeji pouze pro předplatitele. Cílovou skupinou jsou lesníci, podnikatelé v lesnictví, státní správa, lesnické asociace a sdružení, vlastníci soukromých i obecních lesů a samozřejmě i zaměstnanci státních podniků.

Více informací o časopisech najdete zde.

Svět myslivosti

Svět myslivosti začal vycházet v lednu 2000 v nakladatelství a vydavatelství Lesnická práce, s. r. o., v Kostelci nad Černými lesy. Uvnitř časopisu čtenáři naleznou 72 stran především odborného textu a zajímavostí. To vše doplňují kvalitní fotografie od předních českých a slovenských fotografů přírody. Svým obsahem se časopis snaží oslovit co nejširší spektrum čtenářů, kteří se zajímají o problematiku myslivosti, zvěře a přírody.

Časopis je členěn do rubrik, které se v jednotlivých číslech střídají tak, aby byly pokryty pokud možno všechny oblasti myslivosti. Čtenáři se tak mohou seznámit s výsledky vědeckých pracovišť v rubrice Věda a výzkum nebo s informacemi z problematiky legislativy, tvorby zákonů a vztahu myslivosti k veřejnosti prezentovanými v rubrikách Myslivecká politika a Legislativa. Praktické příspěvky a poznatky obsahuje rubrika Praxe v honitbě, články věnované kynologii se objevují v rubrice Lovecký pes. Další rubrikou, jejíž obsah lze snadno vyčíst z názvu, je Lovecká výzbroj a výstroj. Na stránkách časopisu se objevují rovněž Reportáže a Rozhovory na aktuální a zajímavá témata. Od roku 2007 redakce každým rokem pořádá soutěž o nejzajímavější srnčí trofej Rarita roku. Protože myslivost je do značné míry i zábava, neobejde se časopis bez loveckých příběhů, povídek, ale také bez myslivecké latiny. Tato odlehčená témata se objevují v rubrice Poslední leč. Zprávy ze sousedních států a světa vyplňují rubriku Ze zahraničí, aktuality a zajímavosti z tuzemska lze nalézt v rubrice Z našich honiteb. Prakticky využitelné informace o připravovaných odborných akcích, výstavách, dobách lovu atd. naleznou čtenáři v Mysliveckém servisu.

Svět myslivosti je v omezeném volném prodeji na stáncích. Předplatné si lze objednat pouze v redakci časopisu.

Více informací o časopisu najdete zde.

Naposledy změněno: sobota, 16 prosinec 2017 20:53

(0 hlasů)

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Hlavní zprávy

KŮROVCOVÁ MAPA - podívejte se, kde u vás hrozí šíření kůrovců

KŮROVCOVÁ MAPA - podívejte se, kde u vás hrozí šíření kůrovců

Lesnictví

Kůrovcová mapa představuje zcela nový způsob využití satelitních snímků v boji s kůrovcovou kalamitou. Na portálu www.kurovcovamapa.cz, určeném zejména lesnickému provozu, jsou zobrazeny plochy, kde...

Read more
Agrofert prodal podíl v Unilesu dřevařské firmě Wood & Paper

Agrofert prodal podíl v Unilesu dřevařské firmě Wood & Paper

Dřevařství

Aktualizováno. Agrofert Holding prodal téměř čtvrtinový podíl ve své firmě Uniles. Podíl za 50 milionů korun koupil zpracovatel dřeva Wood & Paper vlastněný trojicí velkých...

Read more
Část poslanců žádá navýšení podpory pro LH o 5,8 mld. Kč

Část poslanců žádá navýšení podpory pro LH o 5,8 mld. Kč

Lesnictví

Ve čtvrtek 5. prosince projednala Poslanecká sněmovna ve druhém čtení vládní návrh zákona o státním rozpočtu na rok 2019. Poslanec Stanislav Blaha předložil pozměňovací návrh...

Read more
Národní výstava myslivosti 2019 v Brně

Národní výstava myslivosti 2019 v Brně

Komerční zpráva

Po dvou letech proběhne 12.–15. 5. 2019 na brněnském výstavišti Národní výstava myslivosti. Ve stejném termínu bude probíhat také Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL...

Read more

1°C

ČR - aktuální počasí

Zataženo

Vlhkost: 100%

Vítr: 38.62 km/h

  • 11 Pro 2018 2°C 0°C
  • 12 Pro 2018 1°C -2°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby