Přihlásit

Předplatné Lesnické práce a Světa myslivosti – dárek, který potěší

Udělejte sobě nebo svým blízkým o Vánocích radost celoročním předplatným časopisu Lesnická práce nebo Svět myslivosti. Dárkové certifikáty rozesíláme elektronicky – dárek tedy můžete vyřešit i na poslední chvíli (do 22. 12. 2017).

Doporučený Předplatné Lesnické práce a Světa myslivosti – dárek, který potěší

Předvánoční čas je ideální dobou pro obnovení předplatného odborného časopisu Lesnická práce nebo časopisu pro přátele myslivosti a přírody Svět myslivosti. Noví předplatitelé Lesnické práce mají možnosti prolistovat si pro představu prosincové číslo (níže). Staňte se našimi čtenáři i vy a neunikne vám nic důležitého z lesnicko-dřevařského sektoru a ze světa myslivosti!

Prolistujte si prosincové číslo Lesnické práce

Představu o zaměření a obsahu časopisu Lesnická práce si můžete udělat pro prolistování prosincového čísla (ke stažení v PDF).

 

Jak postupovat při objednání předplatného?

■ Stálí předplatitelé
Ten, kdo má Lesnickou práci nebo Svět myslivosti předplacené, obdržel v první polovině listopadu v samostatné obálce červenou složenku typu A, na které je uvedena jeho adresa, částka a variabilní symbol, podle kterého dokážeme platbu identifikovat (proto při platbě převodem z účtu použijte pečlivě svůj variabilní symbol 1213xxxx). Podnikatelské subjekty – OSVČ a právnické osoby – obdrželi během listopadu fakturu, která po zaplacení slouží i jako daňový doklad (s možností odpočtu DPH v letošním roce).

■ Noví předplatitelé
1. Telefonicky: nejjednodušší způsob objednání předplatného na telefonním čísle 321 679 413 nebo 604 211 171. Zde získáte svůj variabilní symbol platby a částku uhradíte převodem na účet 2400187467/2010.
2. E-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo písemně na adrese: Lesnická práce, s.r.o., Zámek 1, 281 63 Kostelec nad Černými lesy.
3. Přes internetový formulář na www.lesprace.cz
4. Složenkou typu C – zasláním 840 Kč (LP) či 828 (SM) s čitelně vyplněnou adresou, ve zprávě pro příjemce „Předplatné LP 2018" či „Předplatné SM 2018"

■ Zvýhodněné roční předplatné pro studenty:
Zvýhodněné roční předplatné je určeno pro studenty prezenční formy studia středních a vysokých lesnicky nebo biologicky zaměřených škol. Roční předplatné LP činí 720 Kč (včetně DPH), pro SM pak 708 Kč. Nárok na slevu vzniká až po dodání potvrzení o studiu poštou nebo osobně do redakce Lesnické práce.

Běžné předplatné na rok 2018 si můžete objednat také elektronicky prostřednictvím webového formuláře - Lesnická práce, Svět myslivosti.

Kompletní info o předplatném najdete zde - Lesnická práce, Svět myslivosti.

Ceny předplatného

Předplatné Lesnické práce pro rok 2018: 840 Kč (720 Kč pro studenty)

Předplatné Světa myslivosti pro rok 2018: 828 Kč (708 Kč pro studenty)

 

Věnujte předplatné Lesnické práce nebo Světa myslivosti formou dárkového poukazu

Roční předplatné Lesnické práce nebo Světa myslivosti si můžete objednat i formou dárkového poukazu, který lze objednávat na tel.: 604 211 171 nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dárkové certifikáty rozesíláme elektronicky – vánoční dárek tedy můžete vyřešit až do 22. 12. 2017! 

O dárkový poukaz je třeba požádat optimálně telefonicky nebo e-mailem (není zasílán automaticky).

 

O časopisech

Lesnická práce

Časopis Lesnická práce vychází již od roku 1922 a za celou dobu své historie poskytují jeho stránky lesnické veřejnosti důležité odborné poznatky formou vědeckých, odborných i populárních článků, reportáží, rozhovorů a anket. Časopis je rozdělen do odborných rubrik a snahou redakce je v každém čísle najít aktuální témata, která mají zásadní vliv na lesnický sektor. Informování o aktuálním dění v českém lesnictví patří k pravidelným příspěvkům redakce formou rozhovorů, reportáží, aktuálních informací nebo vyžádaných článků. Zároveň obsahuje Lesnická práce pestré spektrum článků z mnoha dalších oblastí lesnické vědy a praxe, tak, aby si každý čtenář nalezl téma, které ho zajímá, které se dotýká oboru jeho působnosti.

Lesnická práce se jako časopis s dlouholetou tradicí i v současné době opírá o redakční radu tvořenou řadou významných lesnických odborníků. Redakce Lesnické práce též spolupracuje s lesnickými fakultami, výzkumnými ústavy, státními institucemi a soukromými subjekty.

Lesnická práce je k prodeji pouze pro předplatitele. Cílovou skupinou jsou lesníci, podnikatelé v lesnictví, státní správa, lesnické asociace a sdružení, vlastníci soukromých i obecních lesů a samozřejmě i zaměstnanci státních podniků.

Více informací o časopisech najdete zde.

Svět myslivosti

Svět myslivosti začal vycházet v lednu 2000 v nakladatelství a vydavatelství Lesnická práce, s. r. o., v Kostelci nad Černými lesy. Uvnitř časopisu čtenáři naleznou 72 stran především odborného textu a zajímavostí. To vše doplňují kvalitní fotografie od předních českých a slovenských fotografů přírody. Svým obsahem se časopis snaží oslovit co nejširší spektrum čtenářů, kteří se zajímají o problematiku myslivosti, zvěře a přírody.

Časopis je členěn do rubrik, které se v jednotlivých číslech střídají tak, aby byly pokryty pokud možno všechny oblasti myslivosti. Čtenáři se tak mohou seznámit s výsledky vědeckých pracovišť v rubrice Věda a výzkum nebo s informacemi z problematiky legislativy, tvorby zákonů a vztahu myslivosti k veřejnosti prezentovanými v rubrikách Myslivecká politika a Legislativa. Praktické příspěvky a poznatky obsahuje rubrika Praxe v honitbě, články věnované kynologii se objevují v rubrice Lovecký pes. Další rubrikou, jejíž obsah lze snadno vyčíst z názvu, je Lovecká výzbroj a výstroj. Na stránkách časopisu se objevují rovněž Reportáže a Rozhovory na aktuální a zajímavá témata. Od roku 2007 redakce každým rokem pořádá soutěž o nejzajímavější srnčí trofej Rarita roku. Protože myslivost je do značné míry i zábava, neobejde se časopis bez loveckých příběhů, povídek, ale také bez myslivecké latiny. Tato odlehčená témata se objevují v rubrice Poslední leč. Zprávy ze sousedních států a světa vyplňují rubriku Ze zahraničí, aktuality a zajímavosti z tuzemska lze nalézt v rubrice Z našich honiteb. Prakticky využitelné informace o připravovaných odborných akcích, výstavách, dobách lovu atd. naleznou čtenáři v Mysliveckém servisu.

Svět myslivosti je v omezeném volném prodeji na stáncích. Předplatné si lze objednat pouze v redakci časopisu.

Více informací o časopisu najdete zde.

Naposledy změněno: sobota, 16 prosinec 2017 20:53

(0 hlasů)

Diskuse na serveru Silvarium.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na Silvarium.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

Hlavní zprávy

Sněmovna podpořila vládní návrh na rychlejší opatření proti kůrovci

Sněmovna podpořila vládní návrh na rychlejší opatření proti kůrovci

Lesnictví

Opatření podporující boj s kůrovcovou kalamitou asi budou moci nově stanovit ministerstvo zemědělství, krajské úřady a obce s rozšířenou působností. Opatření by měla okamžitou platnost...

Lesníci sčítají škody po vichřici Eberhard

Lesníci sčítají škody po vichřici Eberhard

Lesnictví

Aktualizováno 15. 3. Vichřice Eberhard poničila z neděle na pondělí státnímu podniku Lesy ČR asi milion metrů krychlových dříví. Pro celé území České republiky to...

Portál NEKRMBROUKA.CZ má pomoci s ochranou lesa drobným vlastníkům lesů

Portál NEKRMBROUKA.CZ má pomoci s ochranou lesa drobným vlastníkům lesů

Lesnictví

Nový projekt NEKRMBROUKA.CZ přináší drobným vlastníkům lesů bez lesnického vzdělání jednoduché a srozumitelné informace, jak postupovat v ochraně lesa v době kůrovcové kalamity a přispívá...

Ředitelem lesního a vodního hospodářství Lesů ČR je Vladimír Krchov

Ředitelem lesního a vodního hospodářství Lesů ČR je Vladimír Krchov

Lesnictví

Ředitelem lesního a vodního hospodářství státního podniku Lesy České republiky (LČR) se 7. 3. stal Vladimír Krchov. Dosud byl ředitelem Lesů hlavního města Prahy. Vladimíra...

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby