Přihlásit

Myslivecká zoologie (J. Červený, K. Šťastný)

Tisk
272 stran, formát 170x240 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé a barevné ilustrace, barevné fotografie. V r. 2015 vydalo nakladatelství Druckvo, cena 619 Kč.

Prodejní cena619 Kč
Prodejní cena bez DPH563 Kč
Hodnota DPH56 Kč
Popis produktu

Dokonalá znalost zvěře je pro myslivce velmi důležitá. Přáním autorů této nové publikace je, aby přispěla k lepšímu poznání nejenom všech druhů naší srstnaté a pernaté zvěře, ale též dalších savců a ptáků, kteří ještě donedávna zvěří byli, či se k nám v současné době šíří a český myslivec by je měl znát. Kniha, vycházející v edici Myslivost pro praxi, nejprve pojednává o biologii zvěře srstnaté a pernaté a poté podrobně představuje jednotlivé zástupce jmenovaných skupin zvěře. Bohatě doplněno černobílými a barevnými ilustracemi a barevnými fotografiemi.
272 stran, formát 170x240 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé a barevné ilustrace, barevné fotografie. V r. 2015 vydalo nakladatelství Druckvo, cena 619 Kč.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby