Přihlásit

Okrasní ptáci (S. Chvapil)

Tisk
244 stran, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, přebal, barevné a černobílé ilustrace. V r. 2016 vydalo nakladatelství Aventinum, cena 499 Kč.

Prodejní cena499 Kč
Prodejní cena bez DPH454 Kč
Hodnota DPH45 Kč
Popis produktu

Chov okrasných ptáků patří odjakživa mezi oblíbené činnosti člověka. Tato kniha je nejenom praktickou příručkou, seznamující začátečníky i pokročilejší chovatele s nejdůležitějšími poznatky, potřebnými ke zvládnutí úspěšného chovu okrasných ptáků všeho druhu.  Zároveň představuje a popisuje nejhezčí, nejběžnější a nejčastěji chované ptačí druhy a jejich zvláštnosti. Nechybí pojednání o chovatelských zařízeních, metodice ochočování a mluvení klecových ptáků, o jejich rozmnožování, krmení a též o nemocech a jejich léčení. Knihu prom. pedagoga Mgr. Stanislava Chvapila mistrně ilustroval MVDr. Pavel Procházka.
244 stran, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, přebal, barevné a černobílé ilustrace. V r. 2016 vydalo nakladatelství Aventinum, cena 499 Kč.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby