Přihlásit

Lovy v Karpatech (J. Komárek)

Tisk
308 stran, formát 170x240 mm, pevná knižní vazba s přebalem, barevná laminovaná obálka, černobílé ilustrace Oldřicha Tripese.

Prodejní cena350 Kč
Prodejní cena bez DPH318 Kč
Hodnota DPH32 Kč
Popis produktu

Vynikající přírodovědec, myslivec a znalec karpatské přírody profesor Julius Komárek přináší ve dvaceti kapitolách poutavé příběhy inspirované loveckými toulkami v karpatské divočině. Ale kniha není určena jenom lovcům a myslivcům.  Autor ji věnoval všem přátelům a milovníkům živé přírody, kteří v ní najdou vedle popisu loveckých zážitků i částečný obraz fauny velkých savců žijících na karpatsko-tatranském území. Text je napsaný lehce a vtipně, děj se odehrává uprostřed kouzelné divoké přírody. Autor se představuje nejen jako myslivec, ale také jako zoolog a vědec. Kniha bezesporu patří do zlatého fondu české myslivecké literatury. Nakladatelství Dona věří, že její šesté vydání, jež vychází po mnoha letech, zaujme novou generaci myslivců i přátel přírody, kteří v ní najdou mnoho zábavy i poučení. Vědecký i myslivecký odkaz profesora Komárka má platnost dodnes, možná s ještě větší naléhavostí. I dnes jsou aktuální jeho úvahy o ohrožené zvěři v Karpatech a doporučení  nutnosti komplexní ochrany celé karpatské oblasti.

308 stran, formát 170x240 mm, pevná knižní vazba s přebalem, barevná laminovaná obálka, černobílé ilustrace Oldřicha Tripese.

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby