Přihlásit

Popis

Kolowratovy lesy, a.s. vyhlašují výběrové řízení na pozici:

Lesník na lesním úseku - polesí Diana

Požadujeme:
• Lesnické vzdělání
• Řidičský průkaz sk. B
• Aktivní výkon myslivosti
• Pracovitost, spolehlivost, samostatnost

Výhodou:
• Znalost NJ, případně AJ
• Znalost práce s programem SEIWIN

Náplň činnosti:
• Komplexní lesnické hospodaření na svěřeném úseku.

Nabízíme:
• Osobní rozvoj a zdokonalení v lesnické praxi na prestižním soukromém majetku.
• Odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, služební byt.
• Práce v dobrém kolektivu.
• Výkon myslivosti

K přihlášce přiložte strukturovaný životopis a motivační dopis.
Osobní údaje budou sloužit pouze pro potřeby výběrového řízení, nebudou předávány třetím osobám.

Přihlášku zašlete e-mailem: vaclav.sistek@kolowrat.cz
Případné dotazy: tel: 724 253 956, Šístek Václav – polesný

Kontakt

Šístek Václav
724253956
34807
Rozvadov
nopic

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby