Přihlásit

Popis

Arcibiskupství pražské vyhlašuje výběrové řízení na pozice:
HAJNÝ POLESÍ BLATNO (Chomutov)
Požadavky:
- Lesnické vzdělání SŠ, VŠ
- Práce na PC (MS Excel, MS Word)
- Pečlivost, spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti
- Řidičský průkaz sk. B
- Aktivní výkon myslivosti (lovecký lístek, zbrojní průkaz)
- Operativní dostupnost z bydliště, resp. ochota se stěhovat
- Morální a občanská bezúhonnost
Výhodou:
- Znalost NJ, AJ
- Znalost práce v SW ProPla
- Lovecký pes do jelenářské oblasti

Náplň činnosti:
- Tradiční komplexní lesnické hospodaření v arcibiskupských lesích

Nabízíme:
- Odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity a výhledově služební byt
- Služební automobil 4x4, lesnický venkovní notebook, mobil
- Provoz myslivosti v režijních honitbách včetně náhrad za výkon a příspěvků na chov loveckých psů
- Ucelený lesnický úsek o výměře 900 ha a dobrou partu
K přihlášce přiložte strukturovaný životopis a motivační dopis. Arcibiskupství pražské IČO: 00445100, Hradčanské nám. 56/16, 119 02 Praha 1, bude zpracovávat osobní údaje uvedené ve strukturovaném životopise a motivačním dopise, jakož i kontaktní údaje pro účel konání výběrového řízení z titulu plnění smluvní povinnosti a předsmluvních aktivit. V případě výběru uchazeče budou osobní údaje použity k přípravě pracovní smlouvy a povinné dokumentace. Osobní údaje nebudou v rámci přijímacího řízení předávány třetím osobám.
Možný nástup: dle dohody
Strukturovaný životopis posílejte do: 10. září 2018
e-mailem: augustina.vankova@apha.cz

Arcibiskupství pražské si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Kontakt

Kamil Novák
724269676
nopic

12°C

ČR - aktuální počasí

Zataženo

Vlhkost: 66%

Vítr: 17.70 km/h

  • 23 Zář 2018 18°C 11°C
  • 24 Zář 2018 12°C 7°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK PEFC Lesnicko-dřevařská komora ČR

Naše další weby