Přihlásit

Popis

Společnost Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. spravuje pro Arcibiskupství Olomoucké a pro další subjekty zejména lesní majetek, který jim byl vydán v rámci majetkového narovnání státu s církvemi podle zákona č. 428/2012. Námi obhospodařované majetky leží ve 4 krajích – Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj a kraj Zlínský. V současné době hospodaříme zhruba na 40.000 ha plochy, máme 85 vlastních zaměstnanců. Jsme společnost, která se i díky procesu vydávání majetku neustále rozrůstá, s čímž se zcela neodlučitelně váže nábor nových zaměstnanců. Aktuálně do našeho pracovního týmu hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

Hajný Morkovice

Požadujeme:

- vzdělání SŠ lesnické či VŠ lesnické

- praxe min. 5 let pro SŠ, min. 2 roky pro VŠ

- řidičský průkaz sk.B

- uživatelská znalost práce na PC

- výhodou zbrojní průkaz, lovecký lístek, pojištění odpovědnosti, průkaz mysliveckého hospodáře

- spolehlivost, bezúhonnost, charakter

- komunikační a organizační schopnosti

- výkon funkce v oblasti obce Morkovice

Náplň práce:

- zajišťování řádného lesnického hospodaření na vymezeném území v souladu s obecně platnými právními předpisy a vnitřními předpisy společnosti

- zabezpečuje plnění dodávek dříví ze svého úseku (vyznačování těžby dřeva, kontrola, přejímání, popř. zadávání prací, přejímání a předávání dříví)

- vedení lesní hospodářské evidence a evidence nemovitého majetku

- kontrola, popř. zajišťování mysliveckého hospodaření, provádění sčítání jarních kmenových stavů zvěře, zjišťování a hlášení škod způsobených zvěří, zjišťování a hlášení výskytu škodlivých činitelů a škod a zajišťování včasných opatření proti nim

- kontrola a zajišťování údržby a vyznačování majetkových hranic

- řízení sběru semen lesních dřevin v uznaných porostech

- zajišťování protipožární ochrany a bezpečnosti práce

- plnění dalších povinností vyplývajících z vnitřních a obecně platných právních předpisů

Nabízíme:

- zajímavá, rozmanitá a někdy dost adrenalinová práce

- vyzkoušené know-how, zaučení do pozice

- dlouhodobé systematické vedení a vzdělávání

- seriózní přístup

- možnost seberealizace a osobního růstu

- odpovídající finanční ohodnocení

- po osvědčení se na pozici smlouva na dobu neurčitou

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci.

Kontakt

Slováčková, Pavlína
nopic

19°C

ČR - aktuální počasí

Zataženo

Vlhkost: 69%

Vítr: 28.97 km/h

  • 23 Čer 2017 26°C 17°C
  • 24 Čer 2017 28°C 14°C

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK PEFC