Přihlásit

Popis

Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, praxe v dřevařském oboru vítána (výroba překližky), orientace v technické dokumentaci, znalost MS Office, praxe s vedením týmu (cca 10 lidí), samostatné myšlení a rozhodování, schopnost organizace práce, zodpovědný přístup, řidičský průkaz skup. B, VZV výhodou

Náplň práce: Řízení výrobních procesů a zaměstnanců, vedení výrobních procesů, výrobní dokumentace, kontrola kvality práce, administrativa
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné ceny volání pro zaměstnance a jeho blízké a další slevové programy koncernu Agrofert

Nástup: Možný ihned/ dle dohody

Kontakt: Tomáš Brich, 720 949 006

Kontakt

Wotan Forest, a.s.
Borohrádek
Hledáme mistra do dřevařské výrobyHledáme mistra do dřevařské výroby

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby