Přihlásit

Popis

Jsme významnou obchodní firmou působící na trhu se surovým dřívím v České republice i v zahraničí.
Pro zajištění nákupu suroviny pro novou investici ve středních Čechách hledáme kandidáta na pozici
MANAŽER NÁKUPU JEHLIČNATÝCH KULATIN

POŽADUJEME:
-SŠ/VŠ vzdělání, lesnického nebo dřevařského oboru výhodou
-velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel, práce s daty)
-aktivní komunikační znalosti AJ nebo NJ
-řidičský průkaz sk. B
-samostatnost, časová flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost řízení kolektivu, kreativní myšlení, aktivní přístup k práci
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
-organizace a plánování nákupu
-administrativa obchodních smluv
-řízení dodávek
-reporting
-komunikace s dodavateli a se zpracovateli
NABÍZÍME:
-zázemí společnosti se zahraniční akcionářskou strukturou
-zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody
-práce v zajímavém prostředí dynamicky se rozvíjející se společnosti
Zájemci mohou posílat životopisy na: jan.holesovsky@wood-paper.cz

Kontakt

radka žáková
nopic

Naši partneři

Lesy ČR VLS UHUL ČLS LOS DYAS.EU PEFC LESmedium.SK Lesnicko-dřevařská komora ČR Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Agrární komora ČR

Naše další weby